Telefon

Katalizator Rozwoju Firmy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacja Inkubator Technologiczny zaprasza do udziału w Programie mentoringowym Youth Business Poland, w ramach którego organizowany jest projekt Katalizator Rozwoju Firmy.

Katalizator Rozwoju Firmy to projekt, w ramach którego uczestnicy będą mogli skorzystać z 6- miesięcznego wsparcia Mentorów YBP, intensywnych warsztatów biznesowych i indywidualnych spotkań z coachami i specjalistami.

Następnie najlepiej rokujące firmy będą mogły starać się o nagrodę :60 000 zł. Wybranych zostanie 16 najlepiej rokujących pomysłów, które otrzymają kompleksowe wsparcie najlepszych specjalistów na rynku biznesowym.

Do udziału zapraszamy osoby, które są na początku swojej drogi z przedsiębiorczością (osoby w wieku 18-35). Mają gotową koncepcje produktu/usługi lub testują go już na rynku. Firma nie musi być zarejestrowana, można to zrobić podczas udziału w projekcie, natomiast nie powinna być zarejestrowana dłużej niż 3 lata. Dodatkowym atutem jest odpowiedzialność społeczna biznesu. Jeśli firma działa odpowiedzialnie, jest ekologiczna lub rozwiązuje problemy społeczne, to może otrzymać dodatkowe punkty przy rekrutacji.

Rekrutacja do projektu trwa do 6 listopada 2016. Więcej informacji i zasady zgłaszania projektów można znaleźć na stronie: www.ybp.org.pl

 

kariera

Partnerzy Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości