Telefon

Aktualności

Aktualizacja HARMONOGRAMU UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE “Umiejętności zawodowe i praktyka kluczem do zatrudnienia” w ramach zadania „Akademia Przedsiębiorczości”
Czytaj więcej
HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE

“Umiejętności zawodowe i praktyka kluczem do zatrudnienia” w ramach zadania „Akademia Przedsiębiorczości”

Czytaj więcej
Poznaj kwalifikacje rynkowe

Kwalifikacje rynkowe to kwalifikacje wypracowane przez różne środowiska (organizacje społeczne, zrzeszenia, korporacje lub inne podmioty) na podstawie zgromadzonych przez nie doświadczeń. Wyraz rynkowe oznacza w tym przypadku, że kwalifikacje te powstały i funkcjonują na „wolnym rynku” kwalifikacji.   Kwalifikacje rynkowe mogą dotyczyć działalności o charakterze ściśle zawodowym, ale również różnych obszarów działalności społecznej, w tym […]

Czytaj więcej
Zapytanie ofertowe – 27.06.2019

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przygotowanie, opieka redaktorska, skład, druk, łamanie oraz dystrybucja “Informatora edukacyjnego – obszar ekologia”. Zapraszamy do składania ofert na wykonanie zamówienia pn,: „Informator edukacyjny”. Termin składania ofert: 04.07.2019 godz. 11.00.

Czytaj więcej
HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE “Umiejętności zawodowe i praktyka kluczem do zatrudnienia” w ramach zadania „Język obcy zawodowy – powiat wałbrzyski i świdnicki”
Czytaj więcej
Harmonogram realizacji działań w ramach zadania „LIDERZY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” – Edycja II
Czytaj więcej
Harmonogram realizacji działań w ramach zadania ”Dodatkowe zajęcia specjalistyczne – Warsztaty „Nowe technologie – 3D i VR”

Harmonogram realizacji działań w ramach zadania ”Dodatkowe zajęcia specjalistyczne – Warsztaty „Nowe technologie – 3D i VR”   dla uczniów uczestniczących w projekcie „Umiejętności zawodowe i praktyka kluczem do zatrudnienia”, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.   Tematyka zajęć: Dodatkowe zajęcia specjalistyczne – Projektowanie […]

Czytaj więcej
Harmonogram realizacji działań w ramach zadania „Szkolenia, dla nauczycieli zawodu oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu doskonalące w zakresie tematyki związanej z nauczanym zawodem oraz korzystania z TIK”

  Harmonogram realizacji działań w ramach zadania „Szkolenia, dla nauczycieli zawodu oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu doskonalące w zakresie tematyki związanej z nauczanym zawodem oraz korzystania z TIK” dla nauczycieli uczestniczących w projekcie „Umiejętności zawodowe i praktyka kluczem do zatrudnienia”, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego […]

Czytaj więcej
Zapytanie ofertowe na zakup doposażenia

Informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 27.12.2018r. w  Bazie Konkurencyjności ( https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/list/  ) zostało opublikowane ogłoszenie – Zapytanie ofertowe na zakup doposażenia w ramach projektów:

Czytaj więcej
Skorzystaj z naszej oferty specjalnej DLA FIRM PRODUKCYJNYCH I USŁUGOWYCH
Czytaj więcej
Partnerzy Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości