Telefon

II tura naboru uczestników w projekcie „Dolnoślązacy na swoim!”

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wraz z partnerami: Fundacją Kobe oraz Stowarzyszeniem Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości ogłasza II turę naboru uczestników do projektu „Dolnoślązacy na swoim!”

 

W II turze zrekrutowanych zostanie 35 osób. Wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach II tury zostanie przyznane 33 osobom. Fakultatywne wsparcie pomostowe zostanie udzielone wyłącznie tym uczestnikom projektu, którzy otrzymają wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej.

 

Termin rozpoczęcia naboru dokumentów rekrutacyjnych: 27.05.2021 r.,

 

Termin zakończenia naboru dokumentów rekrutacyjnych: 17.06.2021 r.

 

Regulamin rekrutacji uczestników do projektu „Dolnoślązacy na swoim!” wraz z załącznikami oraz Regulamin przyznawania środków finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej oraz wsparcia pomostowego „Dolnoślązacy na swoim!” wraz z załącznikami znajduje się na stronie internetowej projektu www.mamfirme.com.pl, w zakładce Dokumenty do pobrania. Papierowa wersja dokumentów rekrutacyjnych dostępna jest w biurze projektu pod adresem: Fundacja Kobe, ul. Dmowskiego 17F/7, 50-203 Wrocław.

 

 

Partnerzy Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości